Kdo jsme

Specializujeme se na výstavbu rodinných domů na klíč a komplexní stavební řešení s osobním přístupem. Od počátečních drobných projektů až po velké realizace, naše firma přináší kvalitu a spolehlivost v každém detailu.

Jsme malá, výhradně česká, rodinná firma se sídlem v Rakové u Rokycan, kraj Plzeňský. Počátky sahají do roku 2013, kdy jsme začínali s pokládkou dlažby, výstavbou plotů, zahradních domků, pergol, zateplením rodinných domů, rekonstrukcí bytových i nebytových prostor a dalšími drobnějšími stavebními pracemi.

Postupně jsme se dopracovali k výkopovým pracím vlastními pásovými rypadly a ke stavbám základových desek pro rodinné domy. V současnosti je naší hlavní náplní práce, kromě jiného, stavba rodinných domů na klíč, kdy jsme schopni dovést stavbu od prvního „kopnutí“ až do fáze k nastěhování.

Náš podnikatelský záměr se rozšířil i na přepravu nákladu do 9 tun, který zajišťujeme vlastním nákladním vozem SCANIA s hydraulickou rukou, pronájem lešení, stavebních buněk, mobilních staveništních WC atd.

V průběhu let jsme realizovali mnoho drobných staveb, ale i rodinných domů na klíč. Na náhledy realizací se můžete podívat v záložce Realizace.